סוכות אבלים ואוהלי אבלים להשכרה בפריסה ארצית וזמינות מיידית

החל מ-750 ש"ח!

התקשרו אלינו ונגיע
אליכם בהקדם האפשרי!

השכרת אוהלי אבלים

סוכות אבלים ואוהלי אבלים לבשעה בפריסה ארצית ובמחירים משתלמים. ציוד אבלים מקיף לניחום הארחה מכבדת בזמן שבעה.

אפשרות להובלה, הרכבה ופירוק

כל הציוד הנלווה:

אוהלי אבלים

סוכות אבלים

ציוד אבלים לשבעה

מזרונים

כיסאות

מזגנים

תאורה

שולחנות

פלטות ומיחם שבת

מזרונים

כיסאות

מזגנים

תאורה

שולחנות

פלטות ומיחם שבת

פאר אוהלים עם ניסיון מעל ל-8 שנים בתחום אוהלי אבלים. חברתנו מתמחה במתן פתרונות לשבעה ומנהגי אבלות. ברשותנו מגוון אוהלים בגדלים שונים וכמו כן ציוד משלים לפי צרכי הלקוחות: מזרנים נוחים, שולחנות, מיחם לשבת, סידורי תפילה ועוד. האוהלים שלנו מתאפיינים באיכות חומרי גלם גבוהה ואיטום מירבי. אפשרות להרכבה, פירוק ואיסוף מבית הלקוח. 

חייגו אלינו לקבלת לפרטים נוספים והשכרת סוכות אבלים

אוהלי אבלים: שאלות נפוצות ותשובות

מחירי אוהלי אבלים משתנה בהתאם לגודל האוהל, מספר הכיסאות, השולחנות והציוד הנלווה. כנסו לעמוד חבילות אוהלים וצפו במחירים ובפרטים נוספים על החבילות המוצעות להשכרת אוהלים לשבעה.

ישנן מגוון חבילות החל מ-750 שקלים. החבילות הקטנות מתאימות לאירועים של 15-50 איש והחבילות הגדולות מגיעות עד ל-100 איש. כמות הציוד וגודל האוהל משתנים בהתאם לחבילה.

בהקשר זה, אין הבדל בין אוהל לסוכה. הביטוי "סוכה" מתקשר יותר לעולם היהודי ולכן לעיתים נהוג לכנות את המקום בו יושבים שבעה כ"סוכת אבלים". עם זאת, רבים מתייחסים לזה כאל "אוהל", ככל הנראה בשל הדמיון הצורני לאוהל אטום. 

לחברתנו ניסיון מעל ל-8 שנים בהשכרת ציוד ואוהלים לאבלים. אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות ובפריסה ארצית לכל חלקי הארץ.

הדבר תלוי בעיקר בתנאי האזור. יש אוהלי אבלים שניתן להקים אותם בחצרות הבתים או באזורים צמודים לבית ולעיתים אוהלי אבלים מוקמים בשטחים חיצוניים לבתי כנסת.

ניתן מאיתנו גם מזרנים לאוהל האבלים. המזרנים למעשה נותנים פתרון הן ללינה והן לישיבה באוהל. ניתן לבחור את עובי המזרן הרצוי, החל ממזרנים בעובי של 5 ס"מ המתאימים בעיקר לישיבה, ועד מזרנים בעובי של 10 ס"מ המתאימים ללינה.

מעבר לציוד הנלווה שמגיע עם החבילה שתבחרו, תוכלו להשכיר עוד ציוד בתשלום נפרד. כך למשל תוכלו להשכיר מאיתנו מחצלות, בידורית, כיור נייד לנטילת ידיים, שירותים כימיים, מפות ועוד.

כן, אוהלי האבלים מגיעים עם ציוד נלווה. ניתן להזמין פלטה לשבת, סידורי תפילה, מקרר, מיחם לשתיה חמה ועוד. בעמוד חבילות אוהלים תוכל לקבל פרטים נוספים.

אנו מציעים סוכות אוהלים במגוון גדלים וצורות על פי אופי השטח ורצון האבלים.

בעזרת הניסיון שחברתנו בצברה במרוצת השנים, אנו יודעים להתאים לאבלים את סוכת האבלים המתאימה ביותר עבורם.

אחת הנקודות החשובות שיש לקחת בעת הקמת סוכת אבלים, היא מזג האוויר בזמן השבעה. 

בישראל מזג האוויר עשוי להיות חם במיוחד, בעיקר בימי הקיץ, ולהפוך את הישיבה בסוכת האבלים לבלתי נסבלת. 

בכדי להתגבר על הבעיה הזו, ולהעניק לאבלים את החוויה הנעימה ביותר, סוכות האבלים שלנו מצוידות במערכות קירור / חימום ואזורי ישיבה על פי הצורך.

עם הזמנת סוכת אבלים, חשוב להדגיש ולהסביר את אופי השטח עליו תתוקן הסוכה.

אופי השטח משפיע באופן ישיר על סוג הסוכה ואופי ההתקנה. בכדי להעניק את השירות הטוב והמהיר ביותר, אנו לוקחים בחשבון את התנאים השונים ויודעים להתקין סוכת אבלים בכל סוג שטח בזמן קצר. 

כך אנו מאפשרים לאבלים להתרכז באבל ולשבת על הקרובים בנוחות רבה, מבלי להתעסק בעייני לוגיסטיקה. 

דילוג לתוכן