התקשרו עכשיו:
סתיו 054-666-3995 מאי - 050-777-5699 משרד - 072-395-7212 *זמינים 7\24 במקרים דחופים*
טלפון
054-666-3995
phone-icon.png

השכרת מזרונים

חברתנו מתמחה בתחום השכרת אוהלים לכל אירוע!
אנו מחזיקים בשרותינו מגוון רב רחב של אוהלים כדי שנוכל להתאים לכם את
האוהל על פי החלל המוקצה ומספר המבקרים הצפויים להגיע לאירוע. לרשותכם אוהלים אטומטים שיכולים להגן
על השוהים בו מפני מפגעי מזג האוויר, כמו - רוחות וגשמים או חום קיצוני ולספק לכם פרטיות מושלמת.

השכרת מזרונים

השכרת מזרונים לכל מטרה החל מאירועים שרוצים לקיים פינות שנתי מגניבות ומשתמשים בציוד של השכרת מזונים ועד לא עלינו כשמדובר בעיניין השכרת מזרונים לטובת אבלים אנחנו מחזיקים מלאי של השכרת מזרונים שונים לכל עיניין על מנת לא לערבב את המזרונים בשני הנושאים מזרונים להשכרה שלנו הינם מזרונים איכותיים מאוד גודלם הינו 1.8 מטר על 70 סנטימטר ועובי שלהם נע בין 10 סנטימטר ( מתאים לשניה ) ועד 5 ס”מ שמתאים לישיבה אלטרנטיבית נושא של השכררת מזרונים הינו פיתרון מצויין בשל הסיבה הפשוטה שתמיד אנחנו נתקעים לצרכים מסויימים ולא קל להשיג רק ממכרים כמיות של למעלה מ 5 יחידות לכן אנחנו כחברה להשכרת ציוד מחזיקים כמויות גדולות של ציודים להשכרה ושל השכרת מיזרונים וגם מזרונים להשכרה כל שעליכם לעשות הוא רק ליצור עימנו קשר ולספר לנו למה למעשה אתם זקוקים לזרונים להשכרה ואנחנו גם נדע להמלית לכם כמה יחידות אתם זקוקים לפי השימוש שלכם

חבילת אוהל 3X6

השכרת מקררים:

מקרר הינו מרכיב חשוב בכל שמחה או עצב. הוא ישמור על המזון והשתייה קרים ורעננים ויאפשר לנו לעמוד בכמויות האירוח. עבור רוב אירועי השמחה והעצב, המקרר הביתי אינו מספיק ויש צורך במקררים נוספים על מנת לעמוד בכמויות. כעת נשאלת השאלה, היכן להשכיר מקררים? השכרת מקררים הוא דבר מקובל ונפוץ, למעשה ניתן לשכור מקרר ולקבל אותו כבר באותו היום. 

במקרים של שבעה יש צורך בהשכרת מקררים, כך שיהיה ניתן לשמור על מזון ושתייה עבור כלל האורחים אשר יגיעו לסוכת האבלים. 

השכרת מקררים לאירועים:

השכרת מקררים לא חייבת להיות בעת עצב. השכרת מקררים לאירועים הינו דבר מקובל. ימי הולדת, ברית או כל אירוע אחר מצריך הסעדה של אנשים רבים. כמו רבים, השכרת מקררים לאירועים הינו הפתרון הנכון כדי לשמור ולאחסן את המזון והשתייה במקום קריר ורענן. במקום להתסבך עם המקררים שבבית במידה ויש יותר מאחד, כדאי לשכור מקררים מיוחדים לאירועים שידעו לענות על הצורך לכלל המגיעים לאירוע. 

מאפיינים ומידע נוסף אודות הציוד הנבחר:

שלל הציוד מכיל מגוון פרטים המסודרים בצורה ברורה על-מנת שתוכלו להבין בצורה הטובה ביותר...

תמונות הציוד

מגוון תמוונת אודות הציוד הנבחר...

אולי תתעניין גם ב...

מגוון מוצרים נוספים דומים שתוכל להתעניין בהם...
התקשר עכשיו