התקשרו עכשיו:
סתיו 054-666-3995 מאי - 050-777-5699 משרד - 074-749-9597 *זמינים 7\24 במקרים דחופים*

צריכים אוהל אבלים להשכרה? פנו אלינו מיידית

לא תמיד החיים נותנים לנו הזדמנות להיפרד מיקרינו, לפעמים זה נופל עלינו כרעם ביום בהיר ועלינו להשכיר סוכת אבלים וציוד ולהיערך במהירות • חברת פאר אוהלים תסייע לכם לרכך את הכאב – עם סוכת אבלים וכל ציוד נלווה שאתם צריכים: מזגנים, כיסאות, מצננים, שולחנות ועוד

יקירכם נפטר? פאר אוהלים כאן בשביל לתמוך בכם עם כל הציוד שאתם צריכים, כולל סוכת אבלים, מזרונים להשכרה ועוד.

לכל משפחה ישנם צרכים שונים ומקום שונה שבו ירצו למקם את האוהל שבו ישבו. בחברת פאר אוהלים – החברה המובילה בארץ בתחום, יסייעו למשפחה על ידי השכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה באופן המתאים ביותר. אצלנו תוכלו לבחור בחבילה מותאמת לפי הצרכים שלכם ותמצאו את הצוותים המיומנים ביותר בתחום השכרת אוהלים לאבלים. הצוות שלנו יתאים את האוהל למקום הרצוי וידאג למיזוג המתאים ביותר ולכל מה שנדרש בעת הזו.

סוכת אבלים בהתאמה אישית

מנהג השבעה מצריך מבני המשפחה מקום שבו יוכלו להתכנס יחד ולקבל אורחים שבאים לנחם אותם. לא תמיד מקום ההתכנסות לשבעה מתאים לצרכים אלו. סוכת אבלים מהווה את אחד הפתרונות, שיכולים להקל על בני המשפחה המתאבלת בזמן השבעה.

סוכת אבלים: למשפחה שמעוניינת לשמור על פרטיות

סוכת אבלים של פאר אוהלים מתאימה למשפחות שאין להם מקום לארח את המנחמים בביתם או שהם מבקשים לשמור על פרטיותם בזמן השבעה. השכרת אוהלים לאבלים להקלה בשבעה תאפשר למשפחות אלה לקבל פתרון הולם גם לצרכים הנוספים של האירוח בזמן השבעה: ציוד לישיבה, ציוד לחימום והגשת האוכל, פתרונות מיזוג מותאמים לעונה ועוד.

מאמרים נוספים באתר "פאר אוהלים":
מנהג השבעה במדינת ישראל ובעולם היהודי
כיצד יש להתנהג בשבעה?
הציוד הדרוש לימי השבעה

סוכת אבלים: פתרון פרקטי לבעיית האירוח

לסוכת אבלים ישנה חשיבות רבה. סוכת האבלים מעניקה פתרון פרקטי לבעיית האירוח של כל האנשים בו זמנית. כאשר אין מקום בתוך הבית, ניתן למקם את סוכת האבלים בחצר, וכך לארח את כולם בקלות. אחד היתרונות של השכרת סוכת אבלים דרך פאר אוהלים הוא היכולת שלכם להשכיר סוכה בהתאמה אישית.

כלומר, ניתן להתאים את גודל סוכת האבלים בהתאם לכמות האנשים שצפויה להגיע לביתכם בשבעה ו/או בהתאם לשטח שעומד לרשותכם. בפאר אוהלים תוכלו למצוא פתרון לכל כמות של אנשים. ישנם אוהלים בגדלים שונים המתחילים בגודל של 3 על 6 מטרים ומתאימים לעד 30 בני אדם, אך במידת הצורך ישנם גם אוהלים גדולים וענקיים עד גודל של של 5 על 12 מטרים – והם מתאימים לסוכת אבלים של למעלה מ-100 בני אדם. כמו כן יש סוכות אבלים בהתאמה אישית במידות נוספות.

סוכת אבלים וציוד נוסף – הכל אצל ספק אחד

היתרון השני של השכרת סוכת אבלים בפאר אוהלים הוא האפשרות למצוא פתרון הכולל גם שולחנות וכיסאות – ולא רק שולחנות וכיסאות אלא כל דבר שאתם עלולים להזדקק לו לצורך האירוח – וזה כולל גם מזרונים, מאווררים, מצננים ומקררים. זהו יתרון גדול שניתן לקבל הכל אצל ספק אחד, בעיקר בהתחשב בנסיבות הלא נעימות.

סוכת אבלים: זמינות 24/7

היתרון השלישי של השכרת סוכות אבלים בפאר אוהלים הוא הזמינות – 24 שעות ביממה. לא תמיד החיים נותנים לנו הזדמנות להיפרד מיקרינו, לפעמים זה נופל עלינו כרעם ביום בהיר ועלינו להשכיר סוכת אבלים וציוד ולהיערך במהירות.

 סוכת אבלים: הקמה ופירוק מהירים

יתרון רביעי של השכרת סוכת אבלים הוא הקלות שבה ניתן להקים את המבנה ולפרק אותו בסוף השבעה.
על מנת לא להכביד עליכם בשעה הקשה שבה אתם מתמודדים עם האובדן, אנחנו נספק לכם צוות אשר יפרוק וירכיב את סוכת האבלים ויבוא לאסוף הכל בתום השבעה.

סוכת אבלים: פתרון לכל עונות השנה

יתרון חמישי של השכרת סוכת אבלים הוא האפשרות לקבל פתרון המתאים לכל עונות השנה ולכל מזג אוויר בקיץ או בחורף. מדובר בסוכות אבלים העשויות PVC והן אטומות למים. הן יכולות להתאים לימי החורף בהם גשום וקר, כמו גם לימי קיץ החמים. כמובן שאם צריך נוסיף מצנן או מאוורר לימים החמים.

אם אחד מבני המשפחה נמצא על ערש דווי, או אם הבשורה המרה נפלה עליכם בפתאומיות, אנו בפאר אוהלים נסייע לכם במהירות עם פתרון לוגיסטי יעיל וזול.

בקשה להצעת מחיר - נשמח לשתף איתכם פעולה!

שלחו את הטופס להצעת מחיר עבור השכרת אוהל. נציג מטעמנו יחזור אליכם בדקות הקרובות!
התקשר עכשיו